Instagram Otomatik Beğeni Paketleri

Seçtiğiniz süre boyunca belirlediğiniz oranda tüm yeni paylaşımlarınıza doğal şekilde beğeni satın alın. Gönderilerinizin popülerliğini ve hesabınızın prestiji artırın

Instagram
250 Otolike
 • Global Beğeniler
 • 1 Saat İçinde Başlar
 • Her Paylaşıma 250 Beğeni
100.00₺
SATIN AL
Instagram
500 Otolike
 • Global Beğeniler
 • 1 Saat İçinde Başlar
 • Her Paylaşıma 500 Beğeni
200.00₺
SATIN AL
Instagram
1.000 Otolike
 • Global Beğeniler
 • 1 Saat İçinde Başlar
 • Her Paylaşıma 1.000 Beğeni
300.00₺
SATIN AL
Instagram
2.000 Otolike
 • Global Beğeniler
 • 1 Saat İçinde Başlar
 • Her Paylaşıma 2.000 Beğeni
500.00₺
SATIN AL
Instagram
3.000 Otolike
 • Global Beğeniler
 • 1 Saat İçinde Başlar
 • Her Paylaşıma 3.000 Beğeni
700.00₺
SATIN AL
Instagram
5.000 Otolike
 • Global Beğeniler
 • 1 Saat İçinde Başlar
 • Her Paylaşıma 5.000 Beğeni
1000.00₺
SATIN AL
Instagram
10.000 Otolike
 • Global Beğeniler
 • 1 Saat İçinde Başlar
 • Her Paylaşıma 10.000 Beğeni
1700.00₺
SATIN AL
Instagram
20.000 Otolike
 • Global Beğeniler
 • 1 Saat İçinde Başlar
 • Her Paylaşıma 20.000 Beğeni
3000.00₺
SATIN AL

İNSTAGRAM OTOMATİK BEĞENİ SATIN AL

Bir işletme hesabı açıyorsanız ve instagram takipçileri satın aldıysanız, yapmak istediğiniz bir sonraki şey manuel veya otomatik beğeniler satın almaktır. Nedeni, satın aldığınız takipçiler gönderilerinizden hoşlanmayacak ve insanlar hesabınızda botlar olduğunu bileceklerdir. Çok az beğeni alan veya hiç beğenilmeyen bir sayfada 10.000 takipçi varsa, bu gerçekten garip görünür. İnstagram beğenilerini satın almanız veya instagram otomatik beğenilerini satın almanız gereken yer burasıdır. Bu beğeniler, trendlere daha kolay girmenize yardımcı olacaktır. Çünkü trend sayfasına girmek için gönderilerinizde beğenilere ve etkinliğe ihtiyacınız var ve bu yüzden beğeniler gerekmektedir. Gönderileriniz bu tür etkinlik ve beğeniler kazanacak, trend sayfasına kolayca gireceksiniz.

 

İNSTAGRAM OTOMATİK BEĞENİLERİ VEYA NORMAL BEĞENİLERİ SATIN ALMALI MIYIM?

Daha önce belirtildiği gibi, iki tür beğeni hizmeti vardır. Normal, manuel beğeniler ve otomatik beğeniler. Sayfanızda zaten yüksek bir aktivite varsa ve aktivitenin düşük olduğu birkaç gönderi için beğeni uygulamak istiyorsanız, daha ucuz olacağı için instagram gerçek beğenileri satın almalısınız. Ancak takipçilerin satın aldığı yeni bir hesabınız varsa, instagram otomatik beğenileri satın almalısınız. instagram otomatik beğenileri satın aldığınızda, yaptığınız her gönderide satın aldığınız süre kadar beğeni alacaksınız, beğeniler satın aldığınız pakete bağlı olacaktır. Aynı zamanda instagram gerçek beğenilerini satın almaktan çok daha ucuz. instagram organik beğenileri satın almak gönderi başına ucuzdur, ancak her gönderi için satın almaya başladığınızda ne kadar pahalı olabileceğini göreceksiniz. Bu konuda instagram otomatik beğenileri satın almak daha ucuz ve daha kolay.

 

İNSTAGRAM OTOMATİK GİBİ GERÇEK Mİ?

Evet, instagram gerçek beğenilerini satın aldığınızda tüm beğeniler gerçek hesaplardan geliyor. Gönderilerinizi beğenen kullanıcılar gerçek olacak ve trend sayfasına girmeniz gerçekten çok kolay olacak. Beğeniler gerçek olduğunda, müşterilerinizin size güvenmesi daha kolay olacaktır. Ve instagram otomatik beğenilerini satın aldığınızda takipçi benzeri açığı dengeleyeceksiniz. Ayrıca, reel videolarınız için instagram makaraları beğenileri de satın alabilirsiniz.

 
OTOMATİK BEĞENİLER NASIL ÇALIŞIR?

İnstagram otomatik beğenilerini satın aldığınızda, yaptığınız her gönderi birkaç dakika içinde beğeni kazanmaya başlayacak, paket içinde satın aldığınız tüm beğenileri kazanana kadar gönderiniz 2-4 saat boyunca beğeni kazanmaya devam edecek. Beğenilerin daha da yasal görünmesi için beğeniler ayrı ayrı gelir.

 

İNSTAGRAM OTOMATİK BEĞENİ SATIN ALMAK HESABIMA ZARAR VERİR Mİ?

Kesinlikle hayır. instagram otomatik beğenilerini satın aldığınızda% 100 güvenlidir. Gönderilerinizi beğenen tüm kullanıcılar gerçek hesaplardır, bu nedenle instagram hiçbir şeyden şüphelenmez ve hesabınız askıya alınmaz veya zarar görmez.

 

ÇOKLU FOTOĞRAF ÖZEL PAKETLER GİBİ NELERDİR?

İnstagram'da her zaman zirveye çıkmak ve takipçi sayınızı her gün artırmak istiyorsunuz. Bunun için takipçi alımları en büyük kurtarıcınız olabilir. Aynı zamanda beğeniler destek sağlar. Bazen beğenilerdeki tek tek fotoğraflara etkileşim göndermek zordur. Ancak otomatik beğenme sistemi, fotoğrafları paylaştıktan sonra gönderilere otomatik olarak beğeniler ekleyebilen basit bir işlemdir.

Gönderilerinizi canlandırmak istiyorsanız, instagram gerçek otomobil beğenilerini satın almanız yeterli. Fotoğraflarınıza dakikalar içinde katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlar ile size özel ve uygun lezzet paketleri alabilirsiniz. Beğenilerinizi alırken havuz sistemine kayıt olmamalısınız. Bu havuz sistemine girerseniz, hesabınızın beğenilerde kullanılmasına neden olabilirsiniz. Bu, hesabınızdan farklı beğenilerin kaldırılmasına neden olabilir.

   1. 7/24 Anında Canlı Destek

   2. Hızlı teslimat, güvenli ödeme

   3. Parola olmadan ticaret yapabilme

   4. Kayıp ve para iade garantisi

   5. Sosyal medyada büyük başarı

 

ŞİFRE VERMEM GEREKİR Mİ?

Hayır, instagram otomatik beğenileri satın alırken instagram hesabınızın kullanıcı adı dışında herhangi bir bilgi vermenize gerek yok. Sistemimiz %100 güvenlidir ve hesabınızla ilgili bir sorun olmayacaktır.

 

BİR SÜREDEN SONRA DÜŞMELER OLACAK MI?

Hayır, ne kadar zaman geçerse geçsin beğenilerinizde herhangi bir düşüşle karşılaşmayacaksınız. Otomatik instagram beğenileri satın aldığınızda, beğeniler gönderilerinizde kalıcıdır. Bir süre sonra instagram takipçileri satın aldığınızda bazı düşüşler oluyor, ancak bunun gibi bir şeye rastlamamalısınız, ancak bunu yaparsanız, bizimle iletişime geçerseniz her zaman yeniden doldurulmasını isteyebilirsiniz.

 

HİZMETLERİNİZİ SEVMEDİM, İADE EDEBİLİR MİYİM?

Kesinlikle. Geri ödeme politikamız için nedeniniz kabul edilebilirse, sorunu araştırdıktan sonra paranızı alabilirsiniz. "İletişim" bölümüne tıklayın ve araştırmamız için gerekli bilgileri doldurun. Canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçerseniz geri ödeme politikamıza göz atabilirsiniz.

 

Etiketler

instagram takipçi satın al

instagram takipçi paketleri

instagram organik takipçi

instagram beğeni satın al

instagram otomatik beğeni satın al