Facebook Sayfa Takipçi Paketleri

Kurumsal hesaplarınız için güvenli takipçi paketlerine bir göz atın ve size uygun paketi kolayca satın alın.

Facebook
250 Takipçi
 • Global ve Aktif Kullanıcılar
 • 6 Saat İçinde Başlar
 • Günde 2K Takipçi
30.00₺
SATIN AL
Facebook
500 Takipçi
 • Global ve Aktif Kullanıcılar
 • 6 Saat İçinde Başlar
 • Günde 2K Takipçi
60.00₺
SATIN AL
Facebook
750 Takipçi
 • Global ve Aktif Kullanıcılar
 • 6 Saat İçinde Başlar
 • Günde 2K Takipçi
90.00₺
SATIN AL
Facebook
1.000 Takipçi
 • Global ve Aktif Kullanıcılar
 • 6 Saat İçinde Başlar
 • Günde 2K Takipçi
110.00₺
SATIN AL
Facebook
1.500 Takipçi
 • Global ve Aktif Kullanıcılar
 • 6 Saat İçinde Başlar
 • Günde 2K Takipçi
140.00₺
SATIN AL
Facebook
2.000 Takipçi
 • Global ve Aktif Kullanıcılar
 • 6 Saat İçinde Başlar
 • Günde 2K Takipçi
170.00₺
SATIN AL

FACEBOOK TAKİPÇİ SATIN AL

Facebook'ta bir işletme hesabı açıyorsanız ve sayfanızın kısa sürede popüler olmasını istiyorsanız Facebook takipçi satın almanızı tavsiye ederiz. Facebook takipçi satın alırsanız, sayfanızdaki takipçi ve müşterileri çok artırabilirsiniz. Tüm gün takipçileri ezmek yerine Facebook'un gerçek takipçilerini satın almak çok stratejik bir hareket. Takipçileri öğütmek, onları satın almaktan çok daha zordur. Çünkü onları takip ettiğinizde sizi takip edeceklerine dair bir garanti yok ve çoğu zaten bot hesapları. Sadece Facebook takipçileri satın aldığınızda bitmiyor. Bunun nedeni, Facebook takipçileri satın aldığınızda, sayfanızdaki takipçiler ile aktivite sayısı arasında büyük bir boşluk olduğunu fark edeceksiniz. Bu boşluğu kolayca doldurmak için Facebook beğenileri, görünümleri vb. Satın almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

TAKİP ETMEK İLE TAKİPÇİYE SAHİP OLMA ARASINDAKİ FARKLAR

Takipçi özelliği, sosyal medya uygulamalarının temellerinden biridir. Bu özelliğin amacı, sevdiğiniz kişi ve kurumlara yakın olmanızdır. Aynı zamanda onlar hakkında en son haberlere ulaşabilmenizi sağlamak içindir. Takipçi olmak genellikle bu şekilde işleyen bir süreci gerektirir. Facebook takipçileri satın alın. Takipçilere sahip olmak başka özellikler gerektirir. Bu özelliklerden ilki kaliteli ve merak edilen bir konuya sahip olmaktır. İkincisi, kaliteli ve akıllı içeriği paylaşmaktır. Bu iki temel bileşen bir araya geldiğinde, herhangi bir sosyal medya macerasında başarılı olmak üzeredir.

 

POPÜLER PROFİLLER DAHA FAZLASINI ALABİLİR

Takipçiler bu sürecin bir parçasıdır ve çok önemlidirler. Takipçilerin dikkat etmesi gereken bir özellik, bir profilin kalabalık olup olmadığını kontrol ederek etkileşimde bulunmalarıdır. Dolayısıyla, etkileşimi yakalamak istiyorsanız, yüksek bir kitleye hitap ettiğinizi göstermelisiniz. Takipçi hizmetimiz bot ve gerçek olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Daha sonra yabancı kitle ve yabancı gerçek olarak üçe ayrılır. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre bu hizmetlerden herhangi birini seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra sosyal medya maceranıza başlayabilirsiniz.

 

FACEBOOK TAKİPÇİLERİ SATIN ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Facebook takipçileri satın aldığınızda elde ettiğiniz birçok avantaj var. En büyüklerinden biri, sayfanız arama çubuğunun daha üst kısmında olacak, böylece insanlar sayfanıza daha fazla bakacak ve daha fazla takipçi kazanmaya başlayacaksınız. Diğer bir avantaj ise, Facebook organik takipçileri satın aldığınızda elde ettiğiniz tüm takipçilerin gerçek hesaplardan olacağı ve takipçilerinizin gerçekçi görünmesi, böylece bot suçlamaları gibi problemler yaşamamanızdır.

 

TAKİPÇİLER GERÇEK Mİ?

Evet, Facebook organik takipçileri satın aldığınızda, daha önce de belirtildiği gibi alacağınız tüm takipçiler gerçek hesaplardan olacaktır. Bu başka bir büyük avantaj çünkü Facebook, hesabınızda bot takipçileri tespit ederse, bu takipçileri silebilir veya hatta sayfanızı silebilir. Facebook'un gerçek takipçileri satın aldığınızda, bu tür problemler de yaşamazsınız.

 

FACEBOOK TAKİPÇİLERİ SATIN ALDIM, ŞİMDİ NE OLACAK?

Facebook takipçileri satın aldıktan sonra, yapmak isteyeceğiniz bir sonraki şey, Facebook beğenileri, görünümleri vb. Hizmetleri de satın almaktır. Daha önce belirtildiği gibi, hesap etkinliğiniz ile takipçi sayınız arasında büyük bir boşluk olacaktır. Yani Facebook beğenileri satın aldığınızda, hesabınız etkinlik kazanacak ve gerçek takipçileriniz hesabınızın sahte olduğundan şüphelenmeyecek. Sayfanızda da video paylaşıyorsanız Facebook görünümleri satın almanızı tavsiye ederiz. Bu konuda iki tür benzer hizmet vardır. Facebook sayfası beğenileri ve paylaşımları. Beğenme sayısı düşük bir sayfa çalıştırıyorsanız, Facebook sayfası beğenileri satın alabilirsiniz, ancak yalnızca sayfa gönderi beğenilerinizi artırmak istiyorsanız, Facebook gönderi beğenileri satın alabilirsiniz.

 

FACEBOOK TAKİPÇİLERİ SATIN ALARAK POPÜLER OLABİLİR MİYİM?

Takipçilerinizle ne yapacağınız konusunda iyi bir planınız varsa, Facebook'ta kolayca popüler bir sayfa veya profil olabilirsiniz. Ancak ilk seferde bir planınız yoksa veya başarısız olursanız, bizden her zaman daha fazla hizmet satın alıp tekrar deneyebilirsiniz. Sonunda asılacaksın.

 

FACEBOOK HESABIMA ZARAR VERİR Mİ?

Kesinlikle hayır. Facebook gerçek takipçileri satın aldığınızda, bu% 100 güvenlidir ve hesabınız da güvende olur. Nedeni daha önce belirtildiği gibi aynıdır, takipçiler gerçek hesaplardır ve Facebook hesabınızdan gerçek takipçileri silmez, bu nedenle hesabınız güvende olacaktır.

 

TAKİPÇİLERİ ANINDA ALACAK MIYIM?

Organik Facebook takipçileri satın aldığınızda, bu takipçileri anında almaya başlayacaksınız ama hepsini aynı anda alamayacaksınız. Ne kadar satın aldığınıza bağlı olarak, takipçileri satın aldıktan 2-4 saat sonra tüm takipçiler hesabınızda olacaktır. Bunun nedeni, aynı anda 10.000 takipçi alan bir hesap tuhaf ve saçma görünüyor ve Facebook bunu kolayca tespit edebiliyor ve gerçek takipçileriniz de öyle. Dolayısıyla, bu takipçileri anında göndermek yerine kısa bir süre içinde hesabınıza göndermek çok daha güvenli ve gerçekçidir.

 

SİZE ŞİFREMİ VERMEM GEREKİR Mİ?

Sizden ihtiyacımız olan tüm bilgiler, takipçilerin gönderilmesini istediğiniz hesapların kullanıcı adıdır. İşlem sırasında şifrenizi veya kişisel bilgilerinizi değil, hesap kullanıcı adınızı sormuyoruz. Sistemimiz% 100 güvenlidir ve kullanıcı adınız üçüncü şahıslar tarafından yayınlanmayacaktır.

 

HİZMETLERİNİZİ SEVMEDİM, PARA İADESİ YAPABİLİR MİYİM?

Kesinlikle. Geri ödeme politikamız için gerekçeniz kabul edilebilirse, sorunu araştırdıktan sonra paranızı alabilirsiniz. "İletişim" bölümüne tıklayın ve araştırmamız için gerekli bilgileri doldurun. Canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçerseniz geri ödeme politikamıza göz atabilirsiniz.

 

Etiketler

facebook takipçi satın al

facebook takipçi paketleri

facebook organik takipçi

facebook beğeni satın al

facebook sayfa beğenisi satın al