Neden Facebook Takipçi Satın Almalıyım ?

Facebook yabancı gerçek takipçiler satın aldığınızda, Facebook profilinizin uluslararası bir nitelik kazanmasının yanı sıra daha sonra satın alacağınız Türk takipçilerle birlikte bir harman oluşturarak profilinizin yerli ve yabancı binlerce takipçiye sahip olması sağlanabilir. Türk gerçek takipçilere göre fiyatı daha hesaplı olan yabancı gerçek takipçiler birlikte kullanıldığında, profilinizde gerçek kullanıcılardan oluşan binlerce takipçi yer alacaktır.

Ayrıca yabancı gerçek takipçiler paylaşımlarınıza yorum ve beğeni yaparak katkı sağlayabilir. Bu nedenle de yabancı gerçek takipçiler en çok tercih edilen Facebook profil takibi hizmetimizdir.

Az sayıda gerçek Türk takipçinizi çoğalmak için yabancı gerçek takipçileri tercih edebileceğiniz gibi eğer yabancı gerçek takipçi satın alırsanız yabancı gerçek takipçilerin %25 fazlasını size hediye ediyoruz. Hediye ettiğimiz takipçilerin bir bölümü olası bir takipçi azalma ihtimali düşünülerek hesap edilmektedir.

Facebook Takipçilerinin Avantajları Nelerdir?

Facebook yabancı sayfa takipçi satın al imkanından faydalandıktan sonra konu hakkında şu noktaları aklınızda bulundurmanız gerekmektedir;

  • Yabancı takipçi satın al Facebook olanağından faydalandıktan sonra trend listesinde olan bir hesap sahibi olabilirsiniz.
  • Takipçinizi elde ettikten sonra diğer kullanıcıların da ilgisini çekecektir.
  • Facebook yabancı gerçek takipçi satın al olanağını kullandıktan sonra içeriklerinizin hem Türkiye’de hem de yabancı ülkelerde göreceği ilginin artış göstereceğinin belirtilmesi gerekmektedir.
  • Dışarıdan bir göz ile hesabınızın incelenmesi durumunda hesabınız için satın alma işleminde bulunduğunuzun herhangi bir şekilde anlaşılmayacağının da altı çizilmelidir.
  • Yabancı takipçilerin hesabınıza geçtikten sonra kalıcı olacaklarının da altı çizilmelidir. Almış olduğunuz hizmet ile alakalı olarak herhangi bir sorun söz konusu olursa canlı destek hattından gerekli olan yardımı alabilirsiniz ve dilerseniz iade talep edebilirsiniz.